Zámečnictví a kovovýroba

Profesní doplněk Zámečnictví a kovovýroba ke školení BOZP

Školení BOZP s profesním doplňkem pro zámečnictví a kovovýrobu je všeobecný online kurz bezpečnosti a ochrany zdraví při práci doplněný o konkrétní specifika a rizika, která jsou spojená s výkonem práce v tomto odvětví. Školení je vhodné pro zaměstnance a obsahuje informace o nástrahách v jejich pracovním prostředí.

Co získáte díky školení?

Důležité informace o nejběžnějších rizicích, která mohou ohrozit nejen bezpečnost práce, ale také vaše zdraví při výkonu zámečnické a kovovýrobní profese. Díky tomuto profesnímu doplňku si upevníte vaše znalosti týkající se rizikových faktorů, kterými jste ohroženi. V kurzu se naučíte lépe využívat ergonomii práce, zopakujete si, jak předcházet pádům a uklouznutí nebo zásahu elektrickým proudem při používání elektrických zařízení. Získáte také konkrétní informace o tom, jak a proč používat osobní ochranné pracovní prostředky (OOPP), a jak se vyvarovat nebezpečným nástrahám. Celý kurz je obohacen o ilustrované obrázky a interaktivní animace, která vám přiblíží reálné situace a hrozící rizika.

Školení BOZP + Zámečnictví a kovovýroba je určeno zejména pro:

  • zámečnictví
  • kovovýrobu
  • další zařízení podobného typu

Nejrizikovější v zámečnictví je

Doplněk Zámečnictví a kovovýrobu si můžete objednat jako rozšíření školení BOZP.

Ukázka kurzu z naší online aplikace

Vyzkoušejte demo Jak školení funguje?
Online školení BOZP, kurz BOZP (bezpečnost práce) Online školení BOZP, kurz BOZP (bezpečnost práce) Online školení BOZP, kurz BOZP (bezpečnost práce)

Všechna online školení z naší nabídky

Kurz BOZP můžete mít zaměřený na tyto konkrétní činnosti

Naši nejvýznamnější klienti
VZP Vistra Parfums Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Hudson Eurowag Crown Worldwide CIEE SnapShot Digi TV Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe Elektrony.cz První klubová ZZMV Bemeta Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Next.cz Primeros 4Finance hotel Hilton Topmonks Starez sport Bohemia Soft Náš grunt Nestlé Bulovka Lukoil Helika Tutor Top Vision Tarsago dTest AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Crescon Pevonia botanica Schrack Speed CarsBis Group B-Tech Ergo Eurest IAC Nový prostor Orion Pharma Puro Klima UE.cz Ulož.to Ústav fyziky Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes London school Parexel Surftrip Junker lunchtime.cz Lumen Huck rohlik.cz Korona RWE Berlitz PLA Crediton Chemoproject Philip Morris OpenCard
Ověřit reference