Nemocnice

Profesní doplněk Nemocnice ke školení BOZP

Školení BOZP s profesním doplňkem pro nemocnice, zdravotnická a lékařská zařízení obsahuje základní online kurz bezpečnosti a ochrany zdraví při práci s rozšířením o další specifická rizika, která jsou pro tento obor charakteristická. Profesní doplněk je určen pro zaměstnance a má za cíl je seznámit s nejčastějšími rizikovými faktory, které jim v této oblasti hrozí.

Proč mít profesní doplněk školení?

Upevníte si své znalosti týkající se rizik bezpečnosti práce ve zdravotnictví a naučíte se lépe vnímat a předcházet potenciálnímu ohrožení zdraví při práci. Kurz vás informuje o základních povinnostech a rizicích, které jsou spojeny s touto prací, mezi něž patří například infekce prostřednictvím kontaminovaného nemocničního prádla a pracovních oděvů, manipulace a nakládání s biologickými a mikrobiologickými odpady, rizika při ošetřování pacientů a manipulace s nimi, rizika při používání sterilizátorů, povinnosti při úklidových pracích, praní a žehlení prádla a další. Školením vás budou doprovázet originální ilustrace a interaktivní animace.

Školení BOZP + Nemocnice je určeno zejména pro:

  • nemocnice
  • lékařská zařízení obdobného

Nejrizikovější v nemocnicích je

Doplněk Nemocnice si můžete objednat jako rozšíření školení BOZP.

Ukázka kurzu z naší online aplikace

Vyzkoušejte demo Jak školení funguje?
Online školení BOZP, kurz BOZP (bezpečnost práce) Online školení BOZP, kurz BOZP (bezpečnost práce) Online školení BOZP, kurz BOZP (bezpečnost práce)

Všechna online školení z naší nabídky

Kurz BOZP můžete mít zaměřený na tyto konkrétní činnosti

Naši nejvýznamnější klienti
VZP Vistra Parfums Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Hudson Eurowag Crown Worldwide CIEE SnapShot Digi TV Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe Elektrony.cz První klubová ZZMV Bemeta Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Next.cz Primeros 4Finance hotel Hilton Topmonks Starez sport Bohemia Soft Náš grunt Nestlé Bulovka Lukoil Helika Tutor Top Vision Tarsago dTest AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Crescon Pevonia botanica Schrack Speed CarsBis Group B-Tech Ergo Eurest IAC Nový prostor Orion Pharma Puro Klima UE.cz Ulož.to Ústav fyziky Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes London school Parexel Surftrip Junker lunchtime.cz Lumen Huck rohlik.cz Korona RWE Berlitz PLA Crediton Chemoproject Philip Morris OpenCard
Ověřit reference