Obchod a prodejna

Profesní doplněk Obchod a prodejna ke školení BOZP

Školení BOZP s profesním doplňkem pro obchody, maloobchody a prodejny zboží je obecný online kurz bezpečnosti a ochrany zdraví při práci doplněný o skrytá rizika, které je nezbytné v této oblasti pro ochranu zdraví znát. Doplněk tohoto školení doporučujeme všem zaměstnancům, kteří pracují v maloobchodech či velkoprodejnách se sklady, ale i bez nich.

Co vám školení dá?

Jiný pohled na bezpečnost a ochranu zdraví při práci, ale také nové poznatky o rizicích, která jsou v obchodech a prodejnách velmi vysoká. Prostřednictvím kurzu si zopakujete bezpečnostní rizika, o kterých možná víte, ale upozorníme vás také na ty, které bývají často podceňována a zapomínána. Seznámíme vás například s tím, jak předcházet pádu břemene z regálů ve skladových i veřejných prostorách, jak používat a udržovat elektrické stroje a přístroje, jak eliminovat uklouznutí na znečištěné nebo mokré podlaze, jak manipulovat s chemickými a dezinfekčními prostředky apod. V kurzu vám budou k dispozici zábavné ilustrace a interaktivní animace, které vám tyto rizikové situace přiblíží.

Školení BOZP + Obchod a prodejna je určeno zejména pro:

  • velkoobchody
  • maloobchody
  • prodejny se zbožím
  • další zařízení podobného typu

Nejrizikovější v obchodě
a prodejnách je

Doplněk Obchod a prodejna si můžete objednat jako rozšíření školení BOZP.

Ukázka kurzu z naší online aplikace

Vyzkoušejte demo Jak školení funguje?
Online školení BOZP, kurz BOZP (bezpečnost práce) Online školení BOZP, kurz BOZP (bezpečnost práce) Online školení BOZP, kurz BOZP (bezpečnost práce)

Všechna online školení z naší nabídky

Kurz BOZP můžete mít zaměřený na tyto konkrétní činnosti

Naši nejvýznamnější klienti
VZP Vistra Parfums Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Hudson Eurowag Crown Worldwide CIEE SnapShot Digi TV Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe Elektrony.cz První klubová ZZMV Bemeta Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Next.cz Primeros 4Finance hotel Hilton Topmonks Starez sport Bohemia Soft Náš grunt Nestlé Bulovka Lukoil Helika Tutor Top Vision Tarsago dTest AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Crescon Pevonia botanica Schrack Speed CarsBis Group B-Tech Ergo Eurest IAC Nový prostor Orion Pharma Puro Klima UE.cz Ulož.to Ústav fyziky Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes London school Parexel Surftrip Junker lunchtime.cz Lumen Huck rohlik.cz Korona RWE Berlitz PLA Crediton Chemoproject Philip Morris OpenCard
Ověřit reference