BOZP-SYSTEM.cz - komplexní školicí systém. Jak funguje?

BOZP-SYSTEM je komplexní školicí systém, jehož prostřednictvím zajišťujeme jak povinná školení zaměstnanců, tak i seznámení s firemní dokumentací BOZP. BOZP-SYSTEM je e-learningový nástroj pro efektivní správu agendy BOZP a PO v každé organizaci.

Náš e-learningový systém nevyžaduje žádnou instalaci a k objednaným službám ho poskytujeme zcela zdarma. Veškerá vaše agenda BOZP a PO je uložena v bezpečí zálohovaného cloudu a přístupná kdykoliv a odkudkoliv.

Co BOZP-SYSTEM.cz umí?

interaktivní kurzy se zaměřením
na profese vč. osvědčení
rozdělení zaměstnanců
dle provozoven
prokazatelné seznámení se specifiky
na pracovišti vč. osvědčení
online podpora 24/7 po telefonu
či emailu
prokazatelné seznámení
s dokumentací BOZP vč. osvědčení
hlídání termínů školení, prověrek
i lékařských prohlídek
aktualizace kurzů, dokumentace
a specifik dle aktuální legislativy
bez instalace softwaru a jiných
potenciálních hrozeb (Flash apod.)
vkládání vlastních dokumentů
(PDF, DOC)
násobná záloha včetně
zabezpečení SSL certifikátem
pohodlná správa pomocí
administračního rozhraní
rozhraní i kurzy v českém
i anglickém jazyce

BOZP-SYSTEM využívají
statisíce zaměstnanců ročně

Vyzkoušejte demo

BOZP-SYSTEM byl úspěšně prověřen soudními znalci ze Znaleckého ústavu bezpečnosti a ochrany zdraví, z.ú., jako vhodný nástroj pro školení zaměstnanců prostřednictvím e-learningu, který splňuje veškeré legislativní požadavky z hlediska BOZP a PO (znalecký posudek č. 004-02/2016).

uživatelské rozhraní

Uživatelské rozhraní e-learningu

BOZP-SYSTEM má své uživatelské rozhraní, ve kterém zaměstnanci absolvují přidělené kurzy formou e-learningu a zároveň se seznamují s firemní dokumentací BOZP a PO. Systém sám hlídá termíny školení a upozorňuje zaměstnance i zaměstnavatele na jejich neplnění. Pravidelně také upozorňuje na aktualizace e-learningových kurzů a informuje o změnách v legislativě. Kurzy jsou názorné, efektivní a nenáročné. Zvládne jimi projít každý, kdo umí alespoň trochu pracovat s počítačem. Stačí se přihlásit a e-learningový školicí systém už každého navede.

Jak e-learningové školení v BOZP-SYSTEM.cz probíhá?

V rámci e-learningových kurzů pokrýváme nejen obecná rizika, ale i rizika spojená s konkrétní profesí. Kurzy jsou doprovázeny příkladovými animacemi a obrázky. Každý kurz je možné v jeho průběhu přerušit a vrátit se k němu později. E-learningové kurzy jsou vždy zakončeny závěrečným testem s několika otázkami, na které se odpovídá formou a), b) nebo c). Po úspěšném splnění testu je každému zaměstnanci automaticky vygenerován certifikát o absolvování příslušného školení. V případě, že jste zvolili verzi FULL, jsou následně zaměstnanci vyzváni k prokazatelnému seznámení se s dokumentací BOZP, PO. Pro ty, kteří si s čímkoliv nebudou vědět rady, je tu vždy naše 24/7 lektorská podpora.

administrační rozhraní

Administrační rozhraní e-learningu

Kromě uživatelského rozhraní pro zaměstnance, má BOZP-SYSTEM ještě důležité rozhraní pro správu a administraci e-learningových školení, které je určené pro odpovědné vedoucí za BOZP. Ti zde najdou nejen správu zaměstnanců, přehled o absolvovaných školeních a odevzdaných certifikátech, ale i možnost hromadného zasílání upomínek. Mimo jiné lze prostřednictvím administračního rozhraní přidělovat e-learningové kurzy stávajícím i novým zaměstnancům, exportovat nejrůznější přehledy a sledovat jak se zaměstnanci seznamují s dokumentací. I přesto kolik různých možností a nastavení administrační rozhraní skýtá, je velmi přehledné, intuitivní a uživatelsky příjemné. I méně zdatní uživatelé počítačů se tak nemají čeho obávat.

Naši nejvýznamnější klienti
Bühler Žamberk Hanák nábytek Goodman Hyundai Kara LG Raynet Panasonic Peugeot Roltechnic Státní tiskárna cenin TON Student Agency Shoptet Windy.com Georg Fischer AK Císař, Češka, Smutný Altron Audiotéka Azelis Pilulka Neeco Českomoravský cement Dekra Exponea productboard Rehau SFRB spaceti wikimedia jrd - bydlení nové generace Goodyear Pro Doma stavebniny Eisai AGC Briggs & Stratton Erste Greenpeace iBod Richter & Frenzel Slovenské elektrarne Sizmek Somfy TÜV Wistron ZAT SmartWings Lindström ČNB Hanibal Jura LL-C Auto Jarov Egap IceWrap knihovna Akademie věd Medical technologies Mitas Success ČZU ČVUT MŠMT MUNI Zomato VFS global Columbia Fincentrum Mediatel NH Prague city Reedog Storyous The Funtasty Best Communications CCS EATON Tonino Lamborghini Caffe Lotus Melitta O2 Urgo Aqua Angels Aranea Beko Benu lékárny Bode Panzer Kuoni group Omron Photon Energy Saunia Swardman Twisto Zonky Inloop eMan Cyient EYElevel Fuji Koyo Klosterfrau Adacta Bosal Nonstop recruiment Pharm Olam Pietro Filipi Potrefená husa Profimedia Subway Unileasing VZP Vistra Notino Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Eurowag Crown Worldwide CIEE Digi TV Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe První klubová ZZMV Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Primeros hotel Hilton Topmonks Starez sport Náš grunt Nestlé Bulovka Lukoil Helika Tutor Top Vision Tarsago AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Schrack Speed CarsB-Tech Ergo Eurest IAC Orion Pharma UE.cz Ulož.to Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes Parexel Junker Lumen Huck rohlik.cz Korona RWE Berlitz Casale Project Philip Morris Operátor ICT
Ověřit reference