BOZP-SYSTEM.cz - komplexní školicí systém. Jak funguje?

BOZP-SYSTEM je komplexní školicí systém, jehož prostřednictvím zajišťujeme jak povinná školení zaměstnanců, tak i seznámení s firemní dokumentací BOZP. BOZP-SYSTEM je e-learningový nástroj pro efektivní správu agendy BOZP a PO v každé organizaci.

Náš e-learningový systém nevyžaduje žádnou instalaci a k objednaným službám ho poskytujeme zcela zdarma. Veškerá vaše agenda BOZP a PO je uložena v bezpečí zálohovaného cloudu a přístupná kdykoliv a odkudkoliv.

Co BOZP-SYSTEM.cz umí?

interaktivní kurzy se zaměřením
na profese vč. osvědčení
rozdělení zaměstnanců
dle provozoven
prokazatelné seznámení se specifiky
na pracovišti vč. osvědčení
online podpora 24/7 po telefonu
či emailu
prokazatelné seznámení
s dokumentací BOZP vč. osvědčení
hlídání termínů školení, prověrek
i lékařských prohlídek
aktualizace kurzů, dokumentace
a specifik dle aktuální legislativy
bez instalace softwaru a jiných
potenciálních hrozeb (Flash apod.)
vkládání vlastních dokumentů
(PDF, DOC)
násobná záloha včetně
zabezpečení SSL certifikátem
pohodlná správa pomocí
administračního rozhraní
rozhraní i kurzy v českém
i anglickém jazyce

BOZP-SYSTEM využívají
statisíce zaměstnanců ročně

Vyzkoušejte demo

BOZP-SYSTEM byl úspěšně prověřen soudními znalci ze Znaleckého ústavu bezpečnosti a ochrany zdraví, z.ú., jako vhodný nástroj pro školení zaměstnanců prostřednictvím e-learningu, který splňuje veškeré legislativní požadavky z hlediska BOZP a PO (znalecký posudek č. 004-02/2016).

uživatelské rozhraní

Uživatelské rozhraní e-learningu

BOZP-SYSTEM má své uživatelské rozhraní, ve kterém zaměstnanci absolvují přidělené kurzy formou e-learningu a zároveň se seznamují s firemní dokumentací BOZP a PO. Systém sám hlídá termíny školení a upozorňuje zaměstnance i zaměstnavatele na jejich neplnění. Pravidelně také upozorňuje na aktualizace e-learningových kurzů a informuje o změnách v legislativě. Kurzy jsou názorné, efektivní a nenáročné. Zvládne jimi projít každý, kdo umí alespoň trochu pracovat s počítačem. Stačí se přihlásit a e-learningový školicí systém už každého navede.

Jak e-learningové školení v BOZP-SYSTEM.cz probíhá?

V rámci e-learningových kurzů pokrýváme nejen obecná rizika, ale i rizika spojená s konkrétní profesí. Kurzy jsou doprovázeny příkladovými animacemi a obrázky. Každý kurz je možné v jeho průběhu přerušit a vrátit se k němu později. E-learningové kurzy jsou vždy zakončeny závěrečným testem s několika otázkami, na které se odpovídá formou a), b) nebo c). Po úspěšném splnění testu je každému zaměstnanci automaticky vygenerován certifikát o absolvování příslušného školení. V případě, že jste zvolili verzi FULL, jsou následně zaměstnanci vyzváni k prokazatelnému seznámení se s dokumentací BOZP, PO. Pro ty, kteří si s čímkoliv nebudou vědět rady, je tu vždy naše 24/7 lektorská podpora.

administrační rozhraní

Administrační rozhraní e-learningu

Kromě uživatelského rozhraní pro zaměstnance, má BOZP-SYSTEM ještě důležité rozhraní pro správu a administraci e-learningových školení, které je určené pro odpovědné vedoucí za BOZP. Ti zde najdou nejen správu zaměstnanců, přehled o absolvovaných školeních a odevzdaných certifikátech, ale i možnost hromadného zasílání upomínek. Mimo jiné lze prostřednictvím administračního rozhraní přidělovat e-learningové kurzy stávajícím i novým zaměstnancům, exportovat nejrůznější přehledy a sledovat jak se zaměstnanci seznamují s dokumentací. I přesto kolik různých možností a nastavení administrační rozhraní skýtá, je velmi přehledné, intuitivní a uživatelsky příjemné. I méně zdatní uživatelé počítačů se tak nemají čeho obávat.

Naši nejvýznamnější klienti
VZP Vistra Parfums Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Hudson Eurowag Crown Worldwide CIEE SnapShot Digi TV Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe Elektrony.cz První klubová ZZMV Bemeta Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Next.cz Primeros 4Finance hotel Hilton Topmonks Starez sport Bohemia Soft Náš grunt Nestlé Bulovka Lukoil Helika Tutor Top Vision Tarsago dTest AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Crescon Pevonia botanica Schrack Speed CarsBis Group B-Tech Ergo Eurest IAC Nový prostor Orion Pharma Puro Klima UE.cz Ulož.to Ústav fyziky Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes London school Parexel Surftrip Junker lunchtime.cz Lumen Huck rohlik.cz Korona RWE Berlitz PLA Crediton Chemoproject Philip Morris OpenCard
Ověřit reference