Pronájem e-learningových kurzů BOZP do LMS skrze
SCORM a AICC

Pokud nechcete používat náš BOZP-SYSTEM, protože pro firemní e-learningová školení používáte vlastní nebo pronajatý LMS (Learning Management System) a rádi byste do něj aplikovali také kurzy BOZP? Jste na správné adrese. Všechny naše kurzy je totiž možné importovat do jakéhokoliv LMS, který splňuje standardy SCORM 1.2 nebo AICC.

Pronájem e-learningových kurzů BOZP do LMS skrze SCORM a AICC

Jak to funguje?

Vyberte si e-learningové školení z řady našich kurzů, které jsou plně kompatibilní s formáty SCORM 1.2 a AICC, a my vám je jednoduše pronajmeme a umožníme jejich implementaci do vámi používaného LMS.

Kolik stojí pronájem kurzů?

Garantujeme nejlepší cenu e-learningových kurzů na trhu. Ceny jsou ovlivněny počtem uživatelů. Základní ceny pro výpočet ceny kurzů vycházejí z našich ceníkových cen, nicméně z těchto cen Vám rádi poskytneme slevu dle počtu potřebných kurzů.

Pomůžeme s importem kurzů do LMS

Pokud si nejste jisti, nebo vůbec nevíte, jak importovat kurzy do vámi používaného LMS, nebojte se nás požádat o pomoc. Naše technická podpora vám s řešením takových problémů pomůže.

Nonstop podpora

Našim zákazníkům poskytujeme nonstop online i telefonickou podporu, díky které mají 100% jistotu, že v případě problému se mají kdykoliv na koho obrátit. Tato možnost platí, i když si od nás kurzy pronajmete. Vašim zaměstnancům budeme poskytovat podporu jak na telefonu, tak i na emailu, a to v reálném čase.

Výroba kurzů

Nevybrali jste si z naší nabídky e-learningových kurzů? Nevadí, vyrobíme vám kurz na míru, přesně podle vašeho přání. Podklady nám dodáte nebo vám je sami připravíme a zároveň celý kurz navrhneme, a to jak obsahově tak graficky. Úroveň kvality připravíme přesně dle vašeho výběru, od nejjednodušších kurzů za pár tisíci korun, až po složité, animované a interaktivní.

Pravidelné aktualizace kurzů

Naše kurzy jsou vždy aktuální dle platné legislativy. Pečlivě hlídáme legislativní změny, které obratem zanášíme do všech kurzů. Proto i součástí pronájmu kurzů do vlastního LMS je automatická aktualizace kurzů.

Propojení kurzů se CRM

E-learningové kurzy, které nabízíme, je možné propojit také s vaším CRM systémem, abyste nad celým školením vašich zaměstnanců měli maximální přehled. Neváhejte nás kontaktovat pro více podrobností.

Jaké kurzy do LMS nabízíme?

Všechny kurzy pro BOZP jsou včetně testů, ale můžeme vám je dodat i bez nich. Po splnění testu obdrží každý uchazeč online certifikát, nebo umíme nastavit i jiné funkcionality.

Naši nejvýznamnější klienti
VZP Vistra Parfums Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Hudson Eurowag Crown Worldwide CIEE SnapShot Digi TV Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe Elektrony.cz První klubová ZZMV Bemeta Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Next.cz Primeros 4Finance hotel Hilton Topmonks Starez sport Bohemia Soft Náš grunt Nestlé Bulovka Lukoil Helika Tutor Top Vision Tarsago dTest AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Crescon Pevonia botanica Schrack Speed CarsBis Group B-Tech Ergo Eurest IAC Nový prostor Orion Pharma Puro Klima UE.cz Ulož.to Ústav fyziky Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes London school Parexel Surftrip Junker lunchtime.cz Lumen Huck rohlik.cz Korona RWE Berlitz PLA Crediton Chemoproject Philip Morris OpenCard
Ověřit reference