Novinky Zpět

Školení BOZP zdarma? Ano, u nás dostanete devět kurzů za cenu dvou!

20. 12. 2016
Zpět

Pídíte se na internetu po školení BOZP, za které nebudete muset platit? Bohužel vás musíme zklamat, ale žádné takové školení BOZP zdarma neexistuje. Alespoň jsme na žádné doposud nenarazili. I to co se na první pohled tváří jako školení zdarma, obsahuje skryté poplatky. V naší nabídce ale máme zvýhodněný balíček školení, díky kterému můžete získat devět kurzů za cenou dvou, což znamená, že dostanete sedm kurzů zcela zdarma. Jak to přesně funguje a pro koho je tento balíček určený?

Neomezený balíček zákonných školení

V podstatě se jedná o mimořádnou slevu za odběr více jak jednoho kurzu. Když si u nás koupíte alespoň dva kurzy najednou, máte možnost využít tzv. neomezený balíček zákonných školení, který obsahuje celkem devět kurzů. Díky tomu můžete zbylých sedm kurzů z našich zákonných školení využít zcela zdarma. Žádné skryté poplatky u nás nečekejte. Doplácet nebudete muset ani korunu.

2 školení placené + 7 zdarma

Vyberte si dvě z těchto školení a ostatních sedm dostanete zdarma.

1. školení BOZP
2. školení PO
3. školení řidičů
4. školení první pomoci
5. školení práce ve výškách
6. školení EMS
7. školení ochrany životního prostředí
8. školení práce ve skladu
9. školení práce ve stavebnictví

Profesní doplňky ke školení BOZP jsou u nás zdarma!

Nezapomeňte také na profesní doplňky ke školení BOZP, které jsou dle Zákoníku práce povinné. Přečtěte si § 103 odst. 2 zákona č. 262/2006 Sb. Zákoníku práce, ve kterém je konkrétně uvedeno, že:

“Zaměstnavatel je povinen zajistit zaměstnancům školení o právních a ostatních předpisech k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, … , které se týkají jimi vykonávané práce a vztahují se k rizikům, s nimiž může přijít zaměstnanec do styku na pracovišti, ....”

“U nás za profesní doplňky ke školení BOZP nic platit nemusíte. Jsou součástí kurzu BOZP.“

Více informací o profesních doplňcích se dočtete v článku Jediné online školení BOZP s profesními doplňky dle legislativy. U nás zdarma!

Pro koho je neomezený balíček školení určený?

Vlastně úplně pro všechny podnikatele bez omezení jejich velikosti, tzn. nejen pro firmy s velkým počtem zaměstnanců, ale také pro malé a střední podniky a dokonce i živnostníky (OSVČ). Neomezený balíček se sedmi školeními zdarma nejčastěji využívají ti, kteří potřebují minimálně dva kurzy, například školení BOZP a školení PO. Někdy v budoucnu se jim totiž může hodit třeba školení řidičů či první pomoc a ty už budou mít zdarma.

Nejčastěji však využívají neomezený balíček školení firmy s více zaměstnanci, které jsou schopné využít většinu kurtů z nabízených devíti. Obyčejně platí, čím více rizik na pracovišti, tím více kurzů je potřeba.

Školení BOZP zdarma? Ano, u nás dostanete devět kurzů za cenu dvou!
Naši nejvýznamnější klienti
VZP Vistra Parfums Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Hudson Eurowag Crown Worldwide CIEE SnapShot Digi TV Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe Elektrony.cz První klubová ZZMV Bemeta Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Next.cz Primeros 4Finance hotel Hilton Topmonks Starez sport Bohemia Soft Náš grunt Nestlé Bulovka Lukoil Helika Tutor Top Vision Tarsago dTest AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Crescon Pevonia botanica Schrack Speed CarsBis Group B-Tech Ergo Eurest IAC Nový prostor Orion Pharma Puro Klima UE.cz Ulož.to Ústav fyziky Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes London school Parexel Surftrip Junker lunchtime.cz Lumen Huck rohlik.cz Korona RWE Berlitz PLA Crediton Chemoproject Philip Morris OpenCard
Ověřit reference