Novinky Zpět

Školení BOZP - PO a bezpečnost práce Praha

4. 4. 2014
Zpět

Naše společnost působí na území celé České republiky. V současnosti (2014) máme kanceláře ve čtyřech městech. Pro klienty ve Středočeském kraji jsme k dispozici v Praze, v Jihomoravském kraji v Brně, v Plzeňském a Karlovarském kraji v Tachově a v Libereckém a Královehradeckém kraji v Trutnově. Pokud hledáte spolehlivého partnera v oblasti školení BOZP a PO nebo v otázkách týkajících se bezpečnosti práce, můžete nás navštívit v jednom z uvedených měst. V případě, že potřebujete řešit otázky v oblasti práva bezpečnosti práce, posílili jsme náš tým o nového specialistu, jehož působištěm je Praha.

Pro bezpečnostně-právní dotazy máme v Praze nového kolegu

Abychom našim náročným klientům dokázali vyjít vstříc i s velmi odbornými bezpečnostně-právními dotazy, posílili jsme náš tým v Praze o nového kolegu, pana JUDr. Stanislava Diviše. Pan doktor Diviš má více než 25 leté zkušenosti jako uznávaný právník, zabývající se zejména řešením otázek z oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Jako jedni z mála tak zvládneme řešit nejkomplikovanější otázky, které se mnohdy týkají samotného života zaměstnanců. Přestože pan Diviš působí zejména v Praze a okolí, bude podporou i našich ostatních pracovních týmů v dalších městech po celé České republice, jakými jsou Brno, Plzeň, Ostrava, Hradec Králové, Liberec nebo České Budějovice. Máme pobočky tam, kde jste vy. Pár minut od vás a vždy připraveni pomoci s BOZP a PO.

Bezpečnost práce a požární ochrana Praha

Naše společnost nabízí v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany komplexní řešení. Máme celkem tři divize, kterými jsou Školení BOZP ONLINE, Dokumentace BOZP a Koordinátoři BOZP.

Školení BOZP ONLINE

Divize zabývající se školením zaměstnanců a vedoucích pracovníků v oblasti BOZP a PO formou e-learningu a m-learningu. Vyvinuli jsme vlastní systém pro online školení přes internet, který se jmenuje eŠkolení. Díky němu můžete za školení bezpečnosti práce a požární ochrany ušetřit až neuvěřitelných 50% nákladů. Podívejte se na ukázkové demo.

Mimo školení BOZP a PO obsahuje eŠkolení také další řadu kurzů:

Dokumentace BOZP a PO

Jak vyplývá již z názvu této divize, zde se zabýváme především dokumentací BOZP a PO. Pro tuto agendu jsme vyvinuli též vlastní online informační systém zvaný BOZP-SYSTEM, který nabízí komplexní řízení a správu dokumentace o bezpečnosti práce a požární ochrany. Nabízí mnoho zajímavých a užitečných funkcí, které výrazně zefektivňují práci v této oblasti. Demoverzi a více informací o funkcích naleznete na stránce BOZP-SYSTEM - správa BOZP přes internet.

Koordinátoři BOZP na staveništi

A nakonec naše poslední divize, která završuje naše ucelené služby, se zabývá koordinací bezpečnosti při práci na staveništi. V tomto směru máme od konkurence opět zcela odlišné řešení, kterým je další naše informační technologie zvaná REPORT-SYSTEM. Jedná se o unikátní stavební software pro koordinaci BOZP, který funguje online přes internet. Tento systém používá již 450 našich klientů z řad stavebníků a developerů. Eviduje, řídí a sleduje bezpečnost a ochranu zdraví při práci na stavbě. Nabízí velké množství užitečných funkcí, které vám v ČR nikdo jiný než my nenabídne. Ukázku REPORT-SYSTEMU si můžete prohlednou zde.

Školení BOZP v Praze
Naši nejvýznamnější klienti
VZP Vistra Parfums Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Hudson Eurowag Crown Worldwide CIEE SnapShot Digi TV Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe Elektrony.cz První klubová ZZMV Bemeta Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Next.cz Primeros 4Finance hotel Hilton Topmonks Starez sport Bohemia Soft Náš grunt Nestlé Bulovka Lukoil Helika Tutor Top Vision Tarsago dTest AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Crescon Pevonia botanica Schrack Speed CarsBis Group B-Tech Ergo Eurest IAC Nový prostor Orion Pharma Puro Klima UE.cz Ulož.to Ústav fyziky Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes London school Parexel Surftrip Junker lunchtime.cz Lumen Huck rohlik.cz Korona RWE Berlitz PLA Crediton Chemoproject Philip Morris OpenCard
Ověřit reference