Zavoláme vám Chci nabídku Objednávka
Novinky Zpět

Školení BOZP - PO a bezpečnost práce Praha

4. 4. 2014
Zpět

Naše společnost působí na území celé České republiky. V současnosti (2014) máme kanceláře ve čtyřech městech. Pro klienty ve Středočeském kraji jsme k dispozici v Praze, v Jihomoravském kraji v Brně, v Plzeňském a Karlovarském kraji v Tachově a v Libereckém a Královehradeckém kraji v Trutnově. Pokud hledáte spolehlivého partnera v oblasti školení BOZP a PO nebo v otázkách týkajících se bezpečnosti práce, můžete nás navštívit v jednom z uvedených měst. V případě, že potřebujete řešit otázky v oblasti práva bezpečnosti práce, posílili jsme náš tým o nového specialistu, jehož působištěm je Praha.

Pro bezpečnostně-právní dotazy máme v Praze nového kolegu

Abychom našim náročným klientům dokázali vyjít vstříc i s velmi odbornými bezpečnostně-právními dotazy, posílili jsme náš tým v Praze o nového kolegu, pana JUDr. Stanislava Diviše. Pan doktor Diviš má více než 25 leté zkušenosti jako uznávaný právník, zabývající se zejména řešením otázek z oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Jako jedni z mála tak zvládneme řešit nejkomplikovanější otázky, které se mnohdy týkají samotného života zaměstnanců. Přestože pan Diviš působí zejména v Praze a okolí, bude podporou i našich ostatních pracovních týmů v dalších městech po celé České republice, jakými jsou Brno, Plzeň, Ostrava, Hradec Králové, Liberec nebo České Budějovice. Máme pobočky tam, kde jste vy. Pár minut od vás a vždy připraveni pomoci s BOZP a PO.

Bezpečnost práce a požární ochrana Praha

Naše společnost nabízí v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany komplexní řešení. Máme celkem tři divize, kterými jsou Školení BOZP ONLINE, Dokumentace BOZP a Koordinátoři BOZP.

Školení BOZP ONLINE

Divize zabývající se školením zaměstnanců a vedoucích pracovníků v oblasti BOZP a PO formou e-learningu a m-learningu. Vyvinuli jsme vlastní systém pro online školení přes internet, který se jmenuje eŠkolení. Díky němu můžete za školení bezpečnosti práce a požární ochrany ušetřit až neuvěřitelných 50% nákladů. Podívejte se na ukázkové demo.

Mimo školení BOZP a PO obsahuje eŠkolení také další řadu kurzů:

Dokumentace BOZP a PO

Jak vyplývá již z názvu této divize, zde se zabýváme především dokumentací BOZP a PO. Pro tuto agendu jsme vyvinuli též vlastní online informační systém zvaný BOZP-SYSTEM, který nabízí komplexní řízení a správu dokumentace o bezpečnosti práce a požární ochrany. Nabízí mnoho zajímavých a užitečných funkcí, které výrazně zefektivňují práci v této oblasti. Demoverzi a více informací o funkcích naleznete na stránce BOZP-SYSTEM - správa BOZP přes internet.

Koordinátoři BOZP na staveništi

A nakonec naše poslední divize, která završuje naše ucelené služby, se zabývá koordinací bezpečnosti při práci na staveništi. V tomto směru máme od konkurence opět zcela odlišné řešení, kterým je další naše informační technologie zvaná REPORT-SYSTEM. Jedná se o unikátní stavební software pro koordinaci BOZP, který funguje online přes internet. Tento systém používá již 450 našich klientů z řad stavebníků a developerů. Eviduje, řídí a sleduje bezpečnost a ochranu zdraví při práci na stavbě. Nabízí velké množství užitečných funkcí, které vám v ČR nikdo jiný než my nenabídne. Ukázku REPORT-SYSTEMU si můžete prohlednou zde.

Školení BOZP v Praze
Naši nejvýznamnější klienti
Pepejeans ČTU Nissan Klik Sephora Bageterie Boulevard Diton Footshop ERU Tesla Toyota Slevomat Yamaha Xella Xiaomi Colas Iveco Geberit Smarty Breno VGP Dodo Oyster Ruukki RWE Berlitz Casale Project Philip Morris Operátor ICT Ford Saint Gobain CMI Becher Budvar Cemex Vcelka Mironet Run Czech Wolt Dell Feri NPU Solitea Skechers Hueppe Dedoles accace Arriva Asklepion Avast Grada CHUBB Tipli Michelin Schneider electric Vinted Vivantis YTONG Favi Generali Česká Pojišťovna Marelli Monneo Bühler Žamberk Hanák nábytek GLP Hyundai Kara LG Raynet Panasonic Peugeot Roltechnic Státní tiskárna cenin TON Student Agency Shoptet Windy.com Georg Fischer AK Císař, Češka, Smutný Altron Audiotéka Azelis Pilulka Neeco Českomoravský cement Dekra Exponea productboard Rehau SFPI spaceti wikimedia jrd - bydlení nové generace Goodyear Pro Doma stavebniny Eisai AGC Briggs & Stratton Erste Greenpeace Richter & Frenzel Slovenské elektrarne Sizmek Somfy TÜV Wistron ZAT SmartWings Lindström ČNB Hanibal Jura LL-C Auto Jarov Egap IceWrap knihovna Akademie věd Medical technologies Mitas Success ČZU ČVUT MŠMT MUNI Zomato VFS global Columbia Fincentrum Mediatel NH Prague city Reedog Storyous Futured Apps Best Communications CCS EATON Tonino Lamborghini Caffe Lotus Melitta O2 Urgo Aqua Angels Aranea Beko Benu lékárny Bode Panzer Kuoni group Omron Photon Energy Saunia Swardman Twisto Zonky Inloop eMan Cyient EYElevel Fuji Koyo Klosterfrau Adacta Bosal Nonstop recruiment Pharm Olam Pietro Filipi Potrefená husa Profimedia Subway Unileasing VZP Vistra Notino Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Eurowag Crown Worldwide CIEE Telly Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe První klubová ZZMV Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Primeros hotel Hilton Topmonks Starez sport Náš grunt Nestlé Bulovka FIO Banka Helika Tutor Top Vision Tarsago AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Schrack Speed CarsB-Tech Ergo Eurest IAC Orion Pharma UE.cz Ulož.to Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes Parexel Junker Lumen Huck rohlik.cz Korona
Ověřit reference