Novinky Zpět

Školení BOZP a PO formou e-learningu nebo m-learningu

25. 2. 2014
Zpět

E-learning a m-learning patří v oblasti školení mezi nejlevnější formy vzdělávání vůbec. Díky tomuto řešení odpadá spousta věcí, které klasické vzdělávací procesy zbytečně zdražují. Při školení e-learningem nemusíte platit za lektora, nemusíte nikam jezdit a případně řešit dopravu dalších osob, například zaměstnanců. Další významnou úsporou je placení pronájmů za školící centra a případně za stravování zaměstnanců při školení. E-learning je vhodný jak pro jednu osobu (např. živnostníka), tak zejména pro malé, střední a velké firmy s velkým počtem zaměstnanců. Ušetřit se dá až neuvěřitelných 50% oproti klasickým školením.

Co je e-learning

E-learning se dá do češtiny doslovně přeložit jako Elektronické studium či vzdělávání. Jedná se o formu vzdělávacího procesu, který probíhá prostřednictvím informačních a komunikačních technologií, na jejichž základě se tvoří kurzy, distribuuje studijní obsah, řídí studium nebo dokonce dochází ke komunikaci mezi studentem a pedagogem.

Co je m-learning

M-learning je obdobou e-learningu. Výuka nebo proces vzdělávání pracuje na úplně stejném základě, jako e-learning, s tím, že m-learning je elektronické vzdělávání za použití mobilních počítačových a komunikačních prostředků. Mezi tyto prostředky se řadí například notebooky, chytré mobilní telefony (smartphone), tablety, kapesní počítače či PDA.

Learning Management System

Learning Management System (zkráceně LMS) znamená Systém pro řízení výuky a jedná se o výukový systém, respektive aplikaci, přes kterou e-learning nebo m-learning probíhá. LMS - Learning Management System řeší administrativu a celkovou organizaci elektronické výuky. LMS může obsahovat různé druhy on-line nástrojů, které zajišťují řízení a komunikaci výuky či studia. Též se využívá pro školení a kurzy v oblasti BOZP a PO (školení bezpečnosti práce a požární ochrany).

Jak e-learningové školení BOZP a PO funguje

Naše společnost nabízí moderní školení formou právě výše zmiňovaných e-learningových kurzů. Takové školení, které poskytujeme přes internet je velmi rychlé, efektivní a hlavně levné. Navíc při kurzech a školeních BOZP a PO je k dispozici online nápověda, která vám v případě nouze pomůže.
Tyto e-learningové kurzy si můžete zdarma vyzkoušet na stránce http://www.skolenibozp.cz/kurzy-testy. Na této stránce ve spodní části též najdete přesný popis toho, jak naše online kurzy a testy BOZP a PO fungují.

E-learning a legislativa

Všechny naše online kurzy jsou v souladu s platnými zákony, předpisy a nařízeními České republiky. Po úspěšném absolvování kurzu obdržíte platný certifikát o školení.

Jak získat e-learningový kurz BOZP a PO

Pokud vás e-learningové kurzy a celý náš systém výuky zaujal, neváhejte nás kontaktovat. Zavolejte nám nebo využijte náš poptávkový formulář.

Školení BOZP formou e-learningu
Naši nejvýznamnější klienti
VZP Vistra Parfums Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Hudson Eurowag Crown Worldwide CIEE SnapShot Digi TV Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe Elektrony.cz První klubová ZZMV Bemeta Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Next.cz Primeros 4Finance hotel Hilton Topmonks Starez sport Bohemia Soft Náš grunt Nestlé Bulovka Lukoil Helika Tutor Top Vision Tarsago dTest AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Crescon Pevonia botanica Schrack Speed CarsBis Group B-Tech Ergo Eurest IAC Nový prostor Orion Pharma Puro Klima UE.cz Ulož.to Ústav fyziky Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes London school Parexel Surftrip Junker lunchtime.cz Lumen Huck rohlik.cz Korona RWE Berlitz PLA Crediton Chemoproject Philip Morris OpenCard
Ověřit reference