Novinky Zpět

Vyrobíme vám individuální e-learningové školení na míru. Přesně podle vašich potřeb a požadavků

2. 8. 2017
Zpět

Hledáte individuální online školení pro své zaměstnance a nedaří se vám ho nikde najít? Pravděpodobně takové nebude existovat. To ale neznamená, že ho nemůžete získat. Jen vy a nikdo jiný. Chtěli byste? Tak my vám ho vytvoříme. Jakékoliv e-learningové školení zcela na míru, přesně podle vašich potřeb a požadavků. Pojďme se tedy podívat, co vše to obnáší a jaké jsou možnosti.

Než se pustíme do výroby vašeho e-learningu

Pokud se rozhodnete pro zpracování individuálního e-leaningového školení pro své zaměstnance nebo třeba obchodní partnery či dodavatele, velmi rádi vám s tím pomůžeme. Před samotným zahájením je však důležité, abychom si ujasnili několik věcí, které nám pomohou s realizací projektu a vám ušetří čas a peníze.

„Cena za výrobu specifického e-learningového školení je závislá na mnoha požadavcích. Ujasněte si tedy, co vlastně potřebujete.“

Máte ve školení jasno? Čekáme na vaše podklady

Máte-li připravený koncept školení, včetně scénáře a rozepsání jednotlivých částí kurzu, celkovou výrobu to částečně zlevní. Důležité je také to, zda máte vlastní grafické podklady, pouze představu, nebo to necháte celé na nás. I to samozřejmě částečně ovlivňuje cenu výroby e-learningového kurzu na míru.

Zašlete nám tedy vše, co máte - myšlenku, vizi, cíle, informační architekturu, textový obsah, grafiku apod. Vaše podklady zhodnotíme a sdělíme vám cenu celkové výroby. Dáme vám také doporučení, co by se dalo vylepšit.

Máte jen téma školení? Zbytek vymyslíme i nakreslíme

Pokud máte jen téma nebo myšlenku, ale žádné jiné podklady, vůbec to nevadí. Vše vymyslíme a dokonce i nakreslíme. Probereme vaše představy a požadavky a připravíme vám návrh e-learningového školení. Jakmile se na něm shodneme, odstartujeme proces realizace.

Co výroba e-learningového školení zahrnuje

1. téma a myšlenka
2. studie problematiky
3. návrh konceptu kurzů
4. struktura a informační architektura
5. vizuální zpracování a grafika
6. textový obsah
7. edukativní interakce
8. animování a programovaní
9. zprovoznění na cloudu
10. testování a předání kurzu

Víme, čím zaujmout. Edukativními interakcemi

Edukativní interakce jsou jakési výchovné aktivity, jejiž cílem je zaujmout a vyvolat v člověku akci, která mu pomůže lépe si zapamatovat danou věc. V praxi to znamená, že e-learningové školení obsahuje hravé interaktivní prvky:

… a další interakce, které uživatele baví a zároveň vzdělávají.

Jaké e-learningové kurzy vyrábíme?

Jsme specialisté na e-learning v oblasti BOZP a PO (bezpečnost práce a požární ochrana), takže v tomto směru pro vás vytvoříme jakýkoliv online kurz, a to včetně všech souvisejících podoborů. Zajistíme vše komplexně na míru.

Umíme také e-learningové kurzy z jiných oborů, například:

Závěrem

Není problém zpracovat jakékoliv e-learningové školení. Můžeme použít naší grafiku z příběhu Pracanta a Flinka, kterou můžete vidět v aplikaci BOZP-SYSTEM, nebo pro vás nakreslíme vlastní postavičky a prostředí, což se ale odrazí také na ceně. Ideální a hlavně ekonomicky přijatelnější řešení je použít náš vizuální koncept, a to včetně informační architektury a zpracování uživatelského prostředí. Je totiž ověřené více jak 150.000 uživateli.

Vyrobíme vám individuální e-learningové školení na míru. Přesně podle vašich potřeb a požadavků
Naši nejvýznamnější klienti
VZP Vistra Parfums Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Hudson Eurowag Crown Worldwide CIEE SnapShot Digi TV Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe Elektrony.cz První klubová ZZMV Bemeta Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Next.cz Primeros 4Finance hotel Hilton Topmonks Starez sport Bohemia Soft Náš grunt Nestlé Bulovka Lukoil Helika Tutor Top Vision Tarsago dTest AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Crescon Pevonia botanica Schrack Speed CarsBis Group B-Tech Ergo Eurest IAC Nový prostor Orion Pharma Puro Klima UE.cz Ulož.to Ústav fyziky Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes London school Parexel Surftrip Junker lunchtime.cz Lumen Huck rohlik.cz Korona RWE Berlitz PLA Crediton Chemoproject Philip Morris OpenCard
Ověřit reference