Novinky Zpět

Propojíme vám školení zaměstnanců v BOZP-SYSTEMu s firemním systémem ERP nebo CRM

18. 7. 2017
Zpět

Používáte-li informační systém (ERP) nebo třeba systém pro řízení zákazníků (CRM) či jiný podobný software pro řízení firmy, můžete si ho nechat propojit s naším e-learningovým školením, respektive s celým BOZP-SYSTEMem. Co vše lze propojit a proč byste to měli udělat?

Co je BOZP-SYSTEM

BOZP-SYSTEM je v současnosti jediná aplikace svého druhu u nás. Umožňuje efektivní vedení a správu dokumentace BOZP, organizování pravidelných prověrek a kontrol na pracovišti, školení zaměstnanců, a to včetně prokazatelného seznámení s důležitými směrnicemi a předpisy. Více informací o tom, co vše umí se dočtete na stránce BOZP-SYSTEM.cz - software pro komplexní správu BOZP a PO. Jak funguje?

Další informace se pak dočtete v článcích:

ERP vs CRM

ERP je podnikový informační systém, jehož úkolem je plánování podnikových zdrojů. Řídí a integruje různé oblasti své činnosti - například nákup, prodej, finance, marketing, zásobování, plánování, ale také personalistiku.

CRM je systém pro řízení vztahů se zákazníky, jehož hlavním úkolem je identifikace, získání a udržení zákazníka. Umožňuje například evidenci kontaktů, obchodních partnerů, obchodních případů, ale také plánování.

Co vám propojení přinese?

Propojení BOZP-SYSTEMu s ERP nebo CRM zefektivní práci zejména personalistům, ale také bezpečnostním technikům nebo osobám odborně způsobilým v prevenci rizik BOZP, kteří pracují jako externí specialisté na bezpečnost práce.

Pokud systémy propojíte, budete mít podstatně lepší přehled nad školením vašich zaměstnanců, a to včetně přehledu a upomínek platnosti absolvovaných certifikátů ze školení BOZP apod.

Co lze z BOZP-SYSTEMu posílat do ERP či CRM?

Možnosti jsou v podstatě neomezené. Můžeme vám propojit jakoukoliv funkci, kterou BOZP-SYSTEM obsahuje a odesílat jakákoliv data, která pro vaši firmu budou podstatná. Standardně se propojují následující části:

Jak propojení realizovat?

Pokud již používáte náš BOZP-SYSTEM a e-learningové školení zaměstnanců, které je jeho součástí, stačí když nás kontaktujete, že máte zájem o propojení s vaším ERP nebo CRM. Společně se dohodneme na tom, jaká data byste chtěli, aby se zobrazovala ve vašem podnikovém systému. Následně naši programátoři kontaktují správce nebo přímo tvůrce vámi používaného systému, od kterého si vyžádají patřičné informace a dokumentaci k tzv. přemostění dat mezi oběma systémy. Vzhledem k tomu, že každý systém je jiný, propojení dat je vždy individuální záležitost, takže vám nedokážeme sdělit přesnou cenu této práce předtím, než budeme znát konkrétní postup, jak se propojení bude dělat.

Propojíme vám školení zaměstnanců v BOZP-SYSTEMu s firemním systémem ERP nebo CRM
Naši nejvýznamnější klienti
VZP Vistra Parfums Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Hudson Eurowag Crown Worldwide CIEE SnapShot Digi TV Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe Elektrony.cz První klubová ZZMV Bemeta Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Next.cz Primeros 4Finance hotel Hilton Topmonks Starez sport Bohemia Soft Náš grunt Nestlé Bulovka Lukoil Helika Tutor Top Vision Tarsago dTest AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Crescon Pevonia botanica Schrack Speed CarsBis Group B-Tech Ergo Eurest IAC Nový prostor Orion Pharma Puro Klima UE.cz Ulož.to Ústav fyziky Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes London school Parexel Surftrip Junker lunchtime.cz Lumen Huck rohlik.cz Korona RWE Berlitz PLA Crediton Chemoproject Philip Morris OpenCard
Ověřit reference