Novinky Zpět

Spustili jsme nový korona e-learning - Prevence proti šíření nemoci COVID‑19. Pro naše klienty je ZDARMA

24. 3. 2020
Zpět

Abychom i my přispěli k boji proti koronaviru, připravili jsme pro zaměstnance a zaměstnavatele nový e-learningový kurz s názvem Prevence proti šíření nemoci COVID-19. Toto on-line školení bylo oficiálně spuštěno 20. 3. 2020. Na nic nečekejte a využijte tuto nabídku! Chraňte sebe i své zaměstnance.

Školení je pro klienty zdarma. Pro ostatní za symbolickou cenu

Tento e-learningový kurz je pro všechny naše klienty zcela zdarma. Zaměstnavatelé a správci našeho LMS ho mohou přiřadit všem zaměstnancům prostřednictvím administračního rozhraní BOZP-SYSTEM. Pokud potřebujete poradit s přiřazením kurzu k ostatním školení, napište nám na info@bozp-system.cz.

V případě, že nejste zákazník společnosti CRDR (Bozp.cz), poskytneme vám toto školení za symbolických 20 Kč za osobu (minimálně 400 Kč za firmu). V případě zájmu nás kontaktujte.

Školení COVID-19 pro naše klienty zdarma již neplatí. Platnost skončila s ukončením nouzového stavu ČR.

S koncem nouzového stavu jsme tento on-line kurz aktualizovali o nové informace a dostal také nový název "Hygiena na pracovišti v období nemoci COVID-19". Školení bylo zařazeno do celé naší nabídky.

Další vývoj e-learningových korona kurzů

Protože o koronaviru SARS-CoV-2 toho zatím moc nevíme, objevují se neustále nové informace a doporučení, jak se chránit. Celou situaci pečlivě sledujeme a vyhodnocujeme, jaká další opatření by bylo dobré do školení přidat. Je proto dost pravděpodobné, že v kurz budeme postupně doplňovat o další důležité informace a doporučení.

Více informací se dočtete na stránce Školení prevence proti šíření nemoci COVID-19.

Spustili jsme nový korona e-learning - Prevence proti šíření nemoci COVID-19. Pro naše klienty je ZDARMA
Naši nejvýznamnější klienti
VZP Vistra Parfums Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Hudson Eurowag Crown Worldwide CIEE SnapShot Digi TV Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe Elektrony.cz První klubová ZZMV Bemeta Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Next.cz Primeros 4Finance hotel Hilton Topmonks Starez sport Bohemia Soft Náš grunt Nestlé Bulovka Lukoil Helika Tutor Top Vision Tarsago dTest AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Crescon Pevonia botanica Schrack Speed CarsBis Group B-Tech Ergo Eurest IAC Nový prostor Orion Pharma Puro Klima UE.cz Ulož.to Ústav fyziky Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes London school Parexel Surftrip Junker lunchtime.cz Lumen Huck rohlik.cz Korona RWE Berlitz PLA Crediton Chemoproject Philip Morris OpenCard
Ověřit reference