Zavoláme vám Chci nabídku Objednávka
Novinky Zpět

Máte problém s e-learningovým kurzem? Přítel na telefonu vám poradí

27. 5. 2017
Zpět

Protože náš e-learning používá tisíce zaměstnanců, kteří si potřebují udělat povinná školení týkající se bezpečnosti práce, tu a tam se setkáme s tím, že si někdo neví rady. Protože si našich zákazníků vážíme, zřídili jsme pro tyto účely poradenskou non-stop pro zákazníky naší společnosti. Jak funguje a na co se lidé ptají nejvíce?

Náš e-learning vás nenechá na holičkách

Používáte náš e-learning BOZP-SYSTEM? Máte nějaký problém? Nevíte si s něčím rady? My vás na holičkách nikdy nenecháme. Ráno, odpoledne, večer, o víkendech ani o svátcích. My jsme pořád online. Pokud jste náš zákazník nebo zaměstnanec některého z našich klientů, neváhejte se nám s vaším problémem kdykoliv svěřit. Od toho tu jsme.

Nejčastější dotazy na téma e-learning

Než nám zavoláte, přečtěte si nejdříve nejčastější dotazy. Někdy to bývají opravdu malichernosti. Ušetříte tak svůj i náš čas.

1. Jak získám zapomenuté heslo do BOZP-SYSTEMu?
2. Kde si mohu změnit heslo do BOZP-SYSTEMu?
3. Jak do BOZP-SYSTEMu přidat nové zaměstnance?
4. Jak hromadně přidělit zaměstnancům kurzy
5. Jak zjistím zda zaměstnanec splnil školení?

1. Jak získám zapomenuté heslo do BOZP-SYSTEMu?

Na úvodní přihlašovací stránce v BOZP-SYSTEMu je textový odkaz “Zapomněli jste heslo?”. Na ten stačí kliknout, vyplnit vaší emailovou adresu a odeslat. Následně vám na váš email bude odeslán odkaz pro přímý přístup do systému, ve kterém si můžete heslo změnit.

2. Kde si mohu změnit heslo do BOZP-SYSTEMu?

Pokud se přihlásíte pomocí přímého přístupu dle instrukcí v předchozím dotazu, v pravé horní části aplikace je hned vedle vašeho jména odkaz “Změnit heslo”. Na ten kliknete a jednoduše zadáte své nové heslo.

3. Jak do BOZP-SYSTEMu přidat nové zaměstnance?

Zcela jednoduše. BOZP-SYSTEM má dvě správcovské úrovně: uživatelské rozhraní a administraci pro správu. Jakékoliv změny přísluší pouze těm, kteří mají přístup do administrace systému. Pokud tedy máte správcovské přístupy, přihlaste se do systému, a v pravé horní části přejděte do administrace.

Jakmile budete v administraci systému, v pravé části, jak je uvedeno na obrázku níže, jsou dvě velké modré tlačítka “Nový zaměstnanec” a “Hromadné vložení zaměstnanců”.

Stačí tedy, když kliknete na tlačítko “Nový zaměstnanec” a otevře se vám nové okno s názvem “Karta zaměstnance”, do které vyplníte všechny potřebné informace a dáte “Uložit a zavřít”.

4. Jak hromadně přidělit zaměstnancům kurzy

Máte-li více zaměstnanců a chcete-li jim hromadně přiřadit vybrané kurzy, přejděte do administrace BOZP-SYSTEMu a v horním menu klikněte na “Kurzy a školení”. V pravé horní části aplikace pak přejděte na “Hromadné přidělování kurzů”.

Pak už stačí zcela jednoduše zaškrtnout u daných zaměstnanců zvolené kurzy a profesní doplňky. Změna nastavení kurzů se projeví okamžitě po zvolení výběru. Emaily o nově přidělených kurzech obdrží uživatelé nejpozději do 10 minut od výběru kurzu.

5. Jak zjistím zda zaměstnanec splnil školení?

Pro kontrolu toho, zda daný zaměstnanec splnil e-learningové školení, slouží funkce “Přehled o školení”, kterou naleznete v administraci BOZP-SYSTEMu. V administraci tedy přejděte na záložku “Zaměstnanci” a z té na položku “Přehled o školení”. V tabulce níže pak můžete vidět, který zaměstnanec školení absolvoval, a který nikoliv. Červený vykřičník značí, že školení neproběhlo a při najetí myší na něj uvidíte také, kolik dnů je v prodlení.

Máte problém s e-learningovým kurzem? Přítel na telefonu vám poradí
Naši nejvýznamnější klienti
Pepejeans ČTU Nissan Klik Sephora Bageterie Boulevard Diton Footshop ERU Tesla Toyota Slevomat Yamaha Xella Xiaomi Colas Iveco Geberit Smarty Breno VGP Dodo Oyster Ruukki RWE Berlitz Casale Project Philip Morris Operátor ICT Ford Saint Gobain CMI Becher Budvar Cemex Vcelka Mironet Run Czech Wolt Dell Feri NPU Solitea Skechers Hueppe Dedoles accace Arriva Asklepion Avast Grada CHUBB Tipli Michelin Schneider electric Vinted Vivantis YTONG Favi Generali Česká Pojišťovna Marelli Monneo Bühler Žamberk Hanák nábytek GLP Hyundai Kara LG Raynet Panasonic Peugeot Roltechnic Státní tiskárna cenin TON Student Agency Shoptet Windy.com Georg Fischer AK Císař, Češka, Smutný Altron Audiotéka Azelis Pilulka Neeco Českomoravský cement Dekra Exponea productboard Rehau SFPI spaceti wikimedia jrd - bydlení nové generace Goodyear Pro Doma stavebniny Eisai AGC Briggs & Stratton Erste Greenpeace Richter & Frenzel Slovenské elektrarne Sizmek Somfy TÜV Wistron ZAT SmartWings Lindström ČNB Hanibal Jura LL-C Auto Jarov Egap IceWrap knihovna Akademie věd Medical technologies Mitas Success ČZU ČVUT MŠMT MUNI Zomato VFS global Columbia Fincentrum Mediatel NH Prague city Reedog Storyous Futured Apps Best Communications CCS EATON Tonino Lamborghini Caffe Lotus Melitta O2 Urgo Aqua Angels Aranea Beko Benu lékárny Bode Panzer Kuoni group Omron Photon Energy Saunia Swardman Twisto Zonky Inloop eMan Cyient EYElevel Fuji Koyo Klosterfrau Adacta Bosal Nonstop recruiment Pharm Olam Pietro Filipi Potrefená husa Profimedia Subway Unileasing VZP Vistra Notino Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Eurowag Crown Worldwide CIEE Telly Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe První klubová ZZMV Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Primeros hotel Hilton Topmonks Starez sport Náš grunt Nestlé Bulovka FIO Banka Helika Tutor Top Vision Tarsago AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Schrack Speed CarsB-Tech Ergo Eurest IAC Orion Pharma UE.cz Ulož.to Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes Parexel Junker Lumen Huck rohlik.cz Korona
Ověřit reference