Novinky Zpět

Zkuste školení BOZP a PO přes internet.
Ušetříte neuvěřitelných 50%

20. 5. 2015
Zpět

Už jste někdy slyšeli o školení zaměstnanců a vedoucích pracovníků v oblasti BOZP a PO formou tzv. e-learningu? Jedná se o školení, které se dělá online přes internet. A víte, že je to velmi efektivní, rychlé a hlavně levnější až o 50% oproti klasickým školením, které se dělají ve školícím centru? Provedeme vás světem eŠkolení a ukážeme vám srovnání cen. Budete se divit, kolik můžete ušetřit.

Co je e-learning

E-learning je výuka, školení či vzdělávací proces, který probíhá prostřednictvím informační a komunikační technologie. Při e-learningu se používá výpočetní technika a v současnosti také internet.

Co nařizuje zákon

Školení BOZP a PO musí zaměstnavatel dle Zákoníku práce č. 262/2006 Sb. § 37, odst. 5 zajistit každému zaměstnanci, který nastoupí do pracovního poměru. První školení se nazývá vstupní školení. Následně je zaměstnavatel povinen zaměstnanci zajistit opakované školení, a to v četnosti dle svého uvážení a v závislosti na výši rizika na pracovišti. Obyčejně je perioda opakování jednou za dva roky.

Jaké jsou výhody školení přes internet

Výhod je hned několik. Tou vůbec nejvýznamnější, která v dnešní době bude zajímat každého, je nízká cena. Při online školení, tedy e-learningem, můžete ušetřit až 50% nákladů oproti klasickým školením, na které jste zvyklí. Cenu za online školení přes internet snižuje hlavně fakt, že si nemusíte pronajímat školící centrum, nemusíte platit lektora ani přepravu zaměstnanců. Další výhodou je rychlost a nenáročnost těchto testů.

Lze si někde online školení vyzkoušet?

Ano, zkušební demo verzi online školení BOZP a PO si můžete zdarma zkusit na naší webové stránce http://www.skolenibozp.cz/kurzy-testy, kde je umístěna demo verze. Pokud byste si rádi vyzkoušeli kurz kompletní, rádi Vám jej na vyžádání zpřístupníme.

Jaké druhy online školení CRDR nabízí

Společnost CRDR nabízí všechny druhy online školení, které se vztahují k bezpečnosti práce a požární ochraně. V jejich portfoliu naleznete mimo školení BOZP a PO také kurzy řidičů, školení první pomoci, školení BOZP ve stavebnictví, školení práce ve výškách a ve skladu nebo školení při obsluze manipulačního vozíku. Nabízí také individuální školení a kurzy stavěné na míru, přesně podle vašich představ a přání. Takže neváhejte a vyzkoušejte, určitě to stojí za to.

Martin Šimek
Jednatel CRDR s.r.o.

Školení bezpečnosti práce přes internet
Naši nejvýznamnější klienti
VZP Vistra Parfums Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Hudson Eurowag Crown Worldwide CIEE SnapShot Digi TV Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe Elektrony.cz První klubová ZZMV Bemeta Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Next.cz Primeros 4Finance hotel Hilton Topmonks Starez sport Bohemia Soft Náš grunt Nestlé Bulovka Lukoil Helika Tutor Top Vision Tarsago dTest AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Crescon Pevonia botanica Schrack Speed CarsBis Group B-Tech Ergo Eurest IAC Nový prostor Orion Pharma Puro Klima UE.cz Ulož.to Ústav fyziky Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes London school Parexel Surftrip Junker lunchtime.cz Lumen Huck rohlik.cz Korona RWE Berlitz PLA Crediton Chemoproject Philip Morris OpenCard
Ověřit reference