Novinky Zpět

Chcete mít náš e-learning BOZP ve vašem LMS systému? Žádný problém

25. 5. 2017
Zpět

Používáte LMS pro správu online školení a jste na něj tak zvyklý, že ho za žádnou cenu nechcete měnit? E-learningové školení vám ale nevyhovuje a rádi byste zkusili něco jiného? Co takhle si ponechat stávající LMS, do kterého vám implementujeme naše online kurzy? Jedinou podmínkou je, aby váš LMS podporovat formáty SCORM 1.2 a AICC, což jsou ale nejčastěji využívané standardy. A ještě něco - kurzy do vlastního LMS vám nabídneme se slevou 15 - 30 %.

Nejdříve, co je co

Pro ty, kteří nevědí, co jednotlivé zkratky znamenají, jsme připravili několik krátkých informací.

Co je LMS

LMS je zkratka anglického “Learning Management System”, česky “Systém pro řízení výuky”, jehož cílem je zdokonalit a zjednodušit systém výuky a vzdělávání na počítačích. Jedná se tedy o počítačový program (software), který umožňuje vytvářet, upravovat a distribuovat elektronické vzdělávací materiály pro vzdělávání a školení v různých odvětvích.

Více o LMS se dozvíte ve slovníku pojmů - Co je LMS.

Další informace pak v článku Jak funguje BOZP-SYSTEM jako LMS pro správu a organizaci školení zaměstnanců?

Co je SCORM

SCORM je zkratka anglického “Shareable Content Object Reference Model”, česky “Model referenčního objektu pro sdílený obsah”. Jedná se o soubor specifikací a standardů pro e-learning. Jeho hlavním úkolem je umožnit provoz elektronického obsahu, který je vytvořený v souladu s pravidly SCROM, a to v jakémkoliv jiném LMS, který musí samozřejmě také odpovídat standardům a požadavkům SCORMu.

Co je AICC

AICC je zkratka anglického “Aviation Industry CBT Committee”, česky “Výbor CBT pro letecký průmysl”, přičemž CBT znamená “Computer Based Training”, česky “počítačové školení”. Jedná se také o soubor specifikací a standardů pro e-learning a má úplně stejný úkol, jako SCORM. AICC vzniklo už v roce 1988 za účelem snížení nákladů spojených s e-learningovým školením. Původně tento standard vznikl v leteckém průmyslu pro výcvik pilotů letadel typu Airbus a Boeing.

Jak funguje propojení e-learningu do LMS

Zcela jednoduše. Stačí, když si vyberete jedno nebo více našich e-learningových školení, které jsou samozřejmě kompatibilní se zmiňovanými formáty SCORM 1.2 a AICC, a sdělíte nám, že si je chcete implementovat do vašeho LMS.

Implementace našeho online školení do vašeho LMS je zcela na vás. Stačí nám jen sdělit, co má kurz umět a hodnotit, a my už vám připravíme potřebné funkce. Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme.

Chcete mít náš e-learning BOZP ve vašem LMS systému? Žádný problém
Naši nejvýznamnější klienti
VZP Vistra Parfums Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Hudson Eurowag Crown Worldwide CIEE SnapShot Digi TV Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe Elektrony.cz První klubová ZZMV Bemeta Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Next.cz Primeros 4Finance hotel Hilton Topmonks Starez sport Bohemia Soft Náš grunt Nestlé Bulovka Lukoil Helika Tutor Top Vision Tarsago dTest AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Crescon Pevonia botanica Schrack Speed CarsBis Group B-Tech Ergo Eurest IAC Nový prostor Orion Pharma Puro Klima UE.cz Ulož.to Ústav fyziky Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes London school Parexel Surftrip Junker lunchtime.cz Lumen Huck rohlik.cz Korona RWE Berlitz PLA Crediton Chemoproject Philip Morris OpenCard
Ověřit reference