Co je BOZP-SYSTEM.cz a jak funguje?

BOZP-SYSTEM.cz je náš vlastní online systém, prostřednictvím kterého zajišťujeme jak povinná školení, tak i seznámení se s firemní dokumentací BOZP a místními specifiky na pracovišti.

Systém nabízíme ve dvou verzích:

Systém nevyžaduje instalaci a k objednaným službám ho poskytujeme zcela zdarma. Veškerá vaše agenda BOZP a PO je uložena v bezpečí zálohovaného cloudu a přístupná kdykoliv a odkudkoliv.

Co BOZP-SYSTEM.cz umí?

BASIC FULL
interaktivní kurzy se zaměřením na profese vč. osvědčení check check
prokazatelné seznámení se specifiky na pracovišti vč. osvědčení check check
prokazatelné seznámení s dokumentací BOZP vč. osvědčení check
aktualizace kurzů dle aktuální legislativy check check
aktualizace dokumentace a specifik dle aktuální legislativy check
vkládání vlastních dokumentů (PDF, DOC) check
pohodlná správa pomocí administračního rozhraní check check
rozdělení zaměstnanců dle provozoven check check
online podpora 24/7 po telefonu či emailu check check
automatické hlídání termínů školení, prověrek, kontrol check check
Další výhody:
zobrazení i na mobilních zařízení (PC, tablet, mobil) check check
bez instalace softwaru a jiných potenciálních hrozeb (Flash apod.) check check
násobná záloha včetně zabezpečení SSL certifikátem check check
rozhraní i kurzy v českém i anglickém jazyce check check

BOZP-SYSTEM využívají
desetitisíce zaměstnanců ročně

Vyzkoušejte demo

BOZP-SYSTEM byl úspěšně prověřen soudními znalci ze Znaleckého ústavu bezpečnosti a ochrany zdraví, z.ú., jako vhodný nástroj pro školení zaměstnanců prostřednictvím e-learningu, který splňuje veškeré legislativní požadavky z hlediska BOZP a PO (znalecký posudek č. 004-02/2016).

uživatelské rozhraní

Uživatelské rozhraní systému

BOZP-SYSTEM má své uživatelské rozhraní, ve kterém zaměstnanci absolvují přidělené kurzy, nahlíží do dokumentace BOZP a PO a seznamují se se specifiky svého pracoviště. Systém sám hlídá termíny školení a upozorňuje zaměstnance i zaměstnavatele na jejich neplnění. Pravidelně také upozorňuje na aktualizace kurzů a informuje o změnách v legislativě. Kurzy jsou názorné, efektivní a nenáročné. Zvládne jimi projít každý, kdo umí alespoň trochu pracovat s počítačem, stačí se přihlásit a systém už každého navede.

Jak online školení v BOZP-SYSTEM.cz probíhá?

V rámci kurzů pokrýváme nejen obecná rizika, ale i rizika spojená s konkrétní profesí. Kurzy jsou doprovázeny příkladovými animacemi a obrázky. Kurz je možné v jeho průběhu přerušit a později se k němu vrátit. Každý kurz je zakončen testem s několika otázkami, na které se odpovídá formou a), b) nebo c). Po úspěšném splnění testu je každému zaměstnanci automaticky vygenerován certifikát o absolvování příslušného školení. V případě, že jste zvolili verzi FULL, jsou následně zaměstnanci vyzváni k prokazatelnému seznámení se s dokumentací BOZP, PO a s místními specifiky pracoviště . Pro ty, kteří si s čímkoliv nebudou vědět rady, je tu vždy naše 24/7 lektorská podpora.

administrační rozhraní

Administrační rozhraní systému

Kromě uživatelského rozhraní pro zaměstnance, má BOZP-SYSTEM ještě důležité rozhraní administrační, které je určené pro vedoucí pracovníky. Ti zde najdou nejen správu zaměstnanců, přehled o absolvovaných školeních a odevzdaných certifikátech, ale i možnost hromadného zasílání upomínek. Mimo jiné lze prostřednictvím administračního rozhraní přidělovat kurzy stávajícím i novým zaměstnancům, exportovat nejrůznější přehledy a sledovat jak se zaměstnanci seznamují s dokumentací. I přesto kolik různých možností a nastavení administrační rozhraní skýtá, je velmi přehledné, intuitivní a uživatelsky příjemné.

Naši nejvýznamnější klienti
Inloop eMan Cyient EYElevel EET1 Fuji Koyo Klosterfrau Adacta Bosal Nonstop recruiment Pharm Olam Pietro Filipi Potrefená husa Profimedia Subway Unileasing VZP Vistra Parfums Žabka ITW Globa Load Control Arthur D. Litte Creative Dock Samsonite Remax Proximity PSJ Invest Savencia Le Premier Kiwi webhelp Divadlo Archa Auffer design AVL ISIC Linde STOPKA - exclusive living Wegg Go STRV PSA traiding Hudson Eurowag Crown Worldwide CIEE SnapShot Digi TV Monet plus Baumax Národní galerie Top Estates Rebuy Stars Ferring pharmaceuticals Apogeo Newe Elektrony.cz První klubová ZZMV Bemeta Knihy Dobrovský HACH Komora KHK Julius Meinl Manuel caffé Next.cz Primeros 4Finance hotel Hilton Topmonks Starez sport Bohemia Soft Náš grunt Nestlé Bulovka Lukoil Helika Tutor Top Vision Tarsago dTest AXA CBRE Česká poštaDáme jídlo Ferratum Loccitane Meopta PPAS Raiff Allianz sport5 Tesco Crescon Pevonia botanica Schrack Speed CarsBis Group B-Tech Ergo Eurest IAC Nový prostor Orion Pharma Puro Klima UE.cz Ulož.to Ústav fyziky Zoot Codeco Konsepti MSA Albatros Arena Hermes London school Parexel Surftrip Junker lunchtime.cz Lumen Huck rohlik.cz Korona RWE Berlitz PLA Crediton Chemoproject Philip Morris OpenCard
Ověřit reference